Maandag 25 augustus 2025 heeft Rosie vijf pups gekregen, twee reuen en drie teven. Het Mountain Dew T-nest is geboren!
Op maandagochtend wilde Rosie niet meer eten, werd ze wat onrustiger en in de loop van de dag kreeg ze ontsluitingsweeën. In het begin van de avond werd het serieus en kreeg Rosie persweeën. Iets voor acht uur ’s avonds werd de eerste pup geboren, een reutje van 186 gram. Rosie toonde zich gelijk een goede moeder en verzorgde de pup prima.
Maar daarna zetten de weeën niet door. Na telefonisch overleg met de dierenarts hebben we besloten om met Rosie naar de praktijk te gaan. Daar heeft zij een keizersnede gehad. Nog vier pups erbij, allemaal gezond en heel levendig. In totaal een nest van twee reuen en drie teven. Een mooi aantal.
Met Rosie en haar pups gaat het nu heel goed. Rosie is heel tevreden en een hele goede moeder. De pups drinken, worden door Rosie verzorgd en gaan dan lekker slapen. Iedereen tevreden, wij ook!
Volg de verdere ontwikkelingen rond het T-nest.


